לק ג’ל בראשון לציון

ג'ל לק - לנשיות אסתטית ומטופחת

אם האסתטיקה היא נר לרגלייך...

ציפורניים מטופחות הן חלק מהטרנד הלוהט של כל אישה שהאסתטיקה היא נר לרגליה. מעוניינת להיות עם ציפורניים יפות בלי קילופי לק מיותרים? שימוש בג'ל לק יחזיק על ציפורנייך מעמד לאורך שלושה שבועות שבהם לא תזדקקי למריחת לק כל יומיים ולמריחת לק בצורה לא מושלמת ולא מקצועית לרוב, שהרי גם אם לא נדרש תואר ראשון למריחה, נדרשת מריחה מדויקת וברמה גבוהה שרוב הנשים לוקות בה עצמאית. 
מניקור ומריחת לק חלק מסמל הנשיות המטופחת

נשיות נמדדת במניקור, בפדיקור, בתסרוקת יפה ומסודרת וגם בציפורניים. ג'ל לק כבש את העולם ולא רק את ישראל. אין צורך בבניית ציפורים. אין צורך במריחת לק חובבנית. הלק בחצי שעה מוכן על ידייך ואת מדוגמת יוצאת מן המכון לקראת היום הבא. הג'ל לק הוא ציפוי שמתקשה על הציפורן. הוא מבריק ועדין, קיים בצבעים שונים ואף בצבעים מתחלפים בו בזמן. כשקר הצבע יכול להיות כהה וכשחם הוא מתבהר. העמידות של הג'ל מרשימה במיוחד והופכת את חיי הטיפוח קלים גם עבורך. 

מראה בוהק ונוח לשימוש

העוסקת בציפורניים מורחת לך ג'ל לק בדיוק כמו שמורחים לק רגיל. המראה בוהק, הברק נותר כפי שהוא, את יכולה לנקות את הבית, לשטוף את הרצפה, להדיח את הכלים בלי לחשוש  ממריחת לק או מהתקלפותו. פשוט ונוח לשימוש. בימינו רבים ורבות מעניקות פינוק באמצעות שימוש בג'ל לק- הציפורן לא נשברת, לא נחלשת ולא נהרסת כפי שעלול להתרחש בבנייה, אלא מעוצבת יפה לאורך תקופה ובכל שלושה שבועות עד חודש תוכלי להחליף את הצבע ולבחור צבע אחר: כהה יותר או בהיר בהתאם למצב הרוח שלך. 

זהירות: התמכרות!

שימי לב כי מכונים שונים עובדים היום עם הג'ל לק המבוקש עבור נשים שרוצות להיות מטופחות ויפות בלי להשקיע זמן רב. אם לא התנסית, כדאי להתחיל. תמיד תוכלי לבחור להמשיך בבניית ציפורניים או במריחת לק בדרך המסורתית. אזהרה: מי שמתחילה עם הג'ל מתמכרת לו בשל ההבנה שהוא משדרג את שגרת היופי והאסתטיקה שחשובה לרובנו הנשים המבינות שציפורניים נראות לעין ולכן חייבות להיות מטופחות בכל רגע נתון ביום ובליל.