איפור קבוע

איפור קבוע בראשון לציון

המונח " איפור קבוע " נשמע בשנים האחרונות יותר ויותר ואין ספק שמדובר בתופעה של ממש בענף הקוסמטיקה. אומנם טכניקות איפור קבוע קיימות כבר שנים רבות אך רק בשנים האחרונות הגיע השיטה לרמה גבוהה ביותר והטיפולים המוצעים על ידי קוסמטיקאיות המתמחות בסוג זה של איפור הינם ברמה גבוהה ביותר. אין עוררין על כך שלטיפולי איפור קבוע יש יתרונות רבים, אך כמו בשיטות רבות גם בטיפולים אלה נדרשת רמת התמחות גבוהה.

אז מה זה בעצם איפור קבוע ומה היתרונות שלו ? 

איפור קבוע מבוצע במכון לקוסמטיקה מתקדמת של אירית אושר בראשון לציון. הטיפול כולל על פי רוב החדרת מחט מיוחדת לאזור המטופל והזרקת צבע באמצעותה על פי טכניקה מיוחדת. אומנם ניתן להגיע לתוצאות מגוונות אך על פי רוב טיפול איפור קבוע מקצועי נועד להדגשי את הגוון הטבעי ולתרום למראה טבעי ואסתטי.

רגע לפני שהולכים על האיפור הקבוע

למעשה באמצעות מיומנות גבוהה ניתן לתקן פגמים טבעיים בעור הפנים על ידי איפור קבוע ולכן מומלץ לעבור טיפולים אלה רק בקליניקה מקצועית ואיכותית בעלת מוניטין והמלצות. כמו בתחומים אחרים, בהחלט רצוי לקבל המלצות מלקוחות קודמים לבחור במכון קוסמטיקה מורשה בעל תוצאות מוכחות. סדרת טיפולים עד התוצאות הרצויות חשוב מאוד לערוך מחקר יסודי בתחום לפני שמקבלים טיפול איפור קבוע. אומנם הטכניקה הבסיסית המשמשת לטיפולי איפור קבוע מתבססת תמיד על מחט והחדרת גווני צבע רצויים לאזור המטופל, אך התפיסה הטיפולית שונה מקוסמטיקאית לקוסמטיקאית ולכן מומלץ לוודא שהרעיונות האסתטיים העומדים בבסיס הטיפול העתידי אכן מתאימים. בדיוק כפי שלא תלכי לכל ספר אקראי ותפקידי בידיו את שיערך, כך רצוי לנהוג גם לגבי טיפולי איפור קבוע.

מה לגבי איפור קבוע בלייזר ? 

אומנם ניתן להסיר איפור קבוע על יד טיפולי לייזר אך אין כל צורך להגיע לסיטואציה כזאת. האיפור הקבוע, כאשר מבוצע בצורה מקצועית ואיכותית, יספק ברוב המקרים תוצאות נפלאות וישפר את הרגשתך בצורה משמעותית. הדגשת הגוונים הטבעיים של עורך בצורה קבועה שתפטור אותך מהצורך התמיד באיפור זמני הינה בהחלט הקלה ולכן כמו בטיפולי יופי אחרים אין צורך להסס. חושב לקבוע מראש על סדרת טיפולים על התעריף המשולם רק כאשר מתקבלות התוצאות המבוקשות.
במכון שלנו תמצאו מחלקה מיוחדת המתמחה באיפור לאירועים.ברבת מצווהנ, חינה, חתונה, אירוסין ועוד. 

למי שמחפשת איפור קבוע באזור ראשון

אתן מוזמנות למכון שלנו ברחוב התזמורת 60 נאות אשלים ראשון לציון. אנו משרתים באהבה לקוחות מכל האזור ונשמח לראותכן צרו אתנו קשר