טיפול באקנה

טיפול באקנה בראשון לציון

חובה לקבוע תור מראש  טל: 073-7602020 צלצלו עכשיו !

למה לעשות טיפול אקנה במכון של אירית אושר בראשון לציון ?

כי עם אלפי הצלחות לא מתווכחים !

מתביישים ? רוצים להפסיק להסתיר את פניכם מכל העולם ?

אירית אושר בליווי דרמטולוגים , פיתחו שיטת טיפול מיוחדת כבר לפני למעלה מ 15 שנה, שיטה שעובדת טוב עד היום הזה. שיטה שהוכיחה את עצמה כבר באלפי מטופלים לאורך השנים. שיטת הטיפול המיוחדת  של אירית אושר,  בעזרת שימוש בחומרים מיוחדים ואיכותיים מאד וניסיון עשיר בטיפולי אקנה, יחזירו לכם את החיוך לפנים ואת הביטחון העצמי במראה שלכם.

הטיפול מיועד לבני נוער וגם למבוגרים. הטיפול מיועד לפנים וגם לגב. ניתן טיפול תומך לטשטוש צלקות אקנה בעזרת מכשיר לייזר בטכנולוגיה מתקדמת.

צלצלו עכשיו - טל: 073-7602020

ניסיון מקצועי של 20 שנה בטיפול בבעיות עור בכלל ואקנה בפרט הובילו אותי לתובנה שהטיפול הנכון באקנה הינו טיפול של איזון העור ולא ייבושו. הגנטיקה של העור השמן היא לייצר חלב. כשאנו מייבשים את העור , הגוף נכנס למגננה ומתחיל לייצר שומן. שילוב הטיפול באקנה נעשה בחומצות אלפא-הידרוקסיות העוזרות להסיר את תאי העור המתים אשר סותמים את הנקבובית. חומצה בטא-הידרוקסית וחומצה סליצילית המסייעות בהסרת תאי העור המתים ומעודדות ריפוי. טיפול בויטמין C הנלחם ברדיקלים החופשיים שנוצרים מהדלקת של האקנה. במקרים יותר קיצוניים אני אטפל בפילינגים עמוקים מבוקרים העשויים מתמציות צמחים טהורים וממיצי פירות וירקות, המנקות את שכבות העור התחתונות.