פדיקור בראשון לציון

פדיקור מקצועי

מתי לאחרונה דאגתם לכפות הרגליים שלכם? מחפשים אחר פדיקור בראשון לציון? כדאי לכם להכיר את מכון הקוסמטיקה המתקדמת של אירית אושר, המציעה את טיפולי הפדיקור בשיטה המתקדמת וברמה הגבוהה ביותר.
טיפולי פדיקור בראשון לציון הינם אחד מהתחומים הנחשבים והבולטים ביותר בעולם הקוסמטיקה ומהווים את הטיפול השכיח לצד מגוון טיפולים נוספים כדוגמת טיפולי הפנים.

טיפולי הפדיקור מתחלקים לשניים, פדיקור קוסמטי שבעיקרו פונה לאוכלוסיית הנשים, ופדיקור רפואי הפונה לשני המינים. חשוב לציין, כי הפדיקור פונה בעיקרו לאנשים הזקוקים לכך בתדירות גבוהה כמו למשל: נשים בהיריון, חולי סכרת ועוד.
הפדיקור יאפשר לכם ליהנות מכפות רגליים בריאות, מטופחות ומראה ציפורניים יפות ומעוצבות. יחד עם זאת, חשיבותו של הטיפול באה לידי ביטוי גם במניעת מחלות עתידיות העלולות לפגוע הן בציפורניים והן בכפות הרגליים שלנו.

שומרים על כפות רגליים בריאות

חשיבותן של כפות רגליים בריאות הן הגורם החיוני לתפקודן התקין לביצוע הפעילויות היומיומית שלנו. בהשוואה לכפות הידיים או איברים רבים בגוף, מרבית מהזמן כפות הרגליים אינן גלויות ונחשבות לאיבר המוצנע ביותר בגוף שלנו.
לרוב, איננו מעניקים להן את הטיפול הראוי. פדיקור תקופתי מונע הינו הדבר החשוב ביותר לטובת שמירה על כפות רגליים בעלות מראה אסתטי ונעים לצד שמירה על הממד הבריאותי הפיזי והנפשי שלנו.
כפות רגליים בריאות מעידות על מצבכם הבריאותי התקין ועל כן אנו ממליצים להתנסות גם אחר הפדיקור הרפואי.

טיפול הפדיקור כולל:

• הסרת העור היבש, הקשה והמיותר.
• טיפול אסתטי וטיפוחן של הציפורניים.
• עיסוי של כפות הרגליים המסייע לזרימתו התקינה של הדם.
• מריחת לק על פי בקשתך.

לסיכום

מומלץ למצוא אחר קליניקה אשר תעניק לכם את הטיפולים האישיים ברמה הגבוהה ביותר וכן את היחס החם למטופליה. פדיקור בראשון לציון בתדירות קבועה יסייע לכם בשמירה על כפות רגליים בריאות לאורח חיים תקין ובריא.
פדיקור בראשון לציון מתבצע אצל אירית אושר, קוסמטיקאית מקצועית, בעלת מכון לקוסמטיקה מתקדמת. עם למעלה מ25 שנות ניסיון ומגוון רחב של טיפולים אשר תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת.
אם אתן מחפשות טיפול מניקור לידיים שלכן-קראו כאן

מחפשים פדיקור בראשון לציון
אתם מוזמנים למכון שלנו ברחוב התזמורת 60 נווה אשלים ראשון לציון. אנחנו משרתים באהבה את כל תושבי האזור. צלצלו עכשיו לפרטים