פדיקור ג'ל בראשון לציון

פדיקור ג'ל- טיפוח מושלם לציפורניים

טיפוח ציפורני הרגליים

כמו שאת מטפחת במניקור מקצועי את הציפורניים, כך ודאי תרצי לטפח בפדיקור מקצועי את הרגליים. כן... אותן הרגליים הנושאות אותך בנאמנות מוחלטת ממקום למקום כשאת נועלת נעלי עקב, לוחצת את רגלייך בתוך מגפיים, חושפת רגלייך בסנדלים. אותן הרגליים זקוקות למנוחה, לפינוק, לקילוף ולטיפול קוסמטי שגרתי. תפקידו של הפדיקור הוא להוריד את שכבות העור היבשות, לשפר את מראה הציפורניים ברגליים, לטפל בכל הבעיות הקיימות בעור סדוק ובציפורן חודרנית. 


פדיקור ג'ל- הטרנד הכובש את בנות העולם

אם תקפידי לערוך פדיקור על בסיס קבוע, תצליחי למנוע בעיות בכפות הרגליים. הפדיקור שומר על היופי של כף הרגל ומונע צרות של עור סדוק ולא אסתטי גם בעתיד. וכמו בכל תחום, גם בתחום הרגליים והציפורניים אנחנו מתבשרים על טרנד מצוין של פדיקור ג'ל. הטרנד שנכנס אל חיינו בשנת 2012 לא עוזב אותנו ונראה כי יישאר אתנו לאורך זמן. מדובר בטיפול פרקטי ומהיר שנמצא במכונים השונים. גם בקיץ וגם בחורף תוכלי ליהנות מן העניין בלי לק שנמרח או מחכה לייבוש. חודש שלם תוכלי ליהנות מהג'ל שנמצא בציפורניים בלי לזוז ממקומו בדיוק כמו ג'ל הלק שמצוי בציפורניים שבידיים והפך מזמן מבוקש בקרב בנות ישראל והעולם. 

הכנה למריחת הג'ל

כדי ליהנות מפדיקור ג'ל עלייך לשטוף את הרגליים במים וסבון. המים צריכים להיות פושרים. לאחר מכן מנגבים ייבוש קל במגבת וכוססים את הציפורניים בהתאם לעיצוב הרצוי. מסירים את הקרומים מעל הציפורן, אך לפני כן דוחפים את העור, מסירים עם הצבתית עודפי עור, מחטאים את לוח הציפורן עם ספוג. מסירים את הברק עם בלוק מיוחד המיועד לכך. מסירים לכלוך ואבק. מורחים חומר על הציפורניים ומוודאים שאין מקומות מבריקים מיותרים. פדיקור ג'ל מיועד לכל אישה ובכל גיל שבו מתחילים עם טיפוח באופן עקבי.

איכות

אל תפסחי על טיפוח שגרתי ברגליים כי גם הן זקוקות לתשומת הלב שלך. זכרי כי כמו שרואים את ידייך, כך גם מבצבצות ציפורנייך מבעד לסנדלי העקבים או הסנדלים השטוחות. השקיעי במראך מכף רגל ועד ראש ואל תתפשרי על איכות לעולם. פדיקור יסיר מקומות יבשים, הג'ל יעצים את מראך בכל עת.