פילינג בינוני

קילוף שכבת העור

מנפלאות הפילינג הבינוני
פילינג בינוני כשמו כן הוא קילוף שכבת העור האמצעית הסובלת מעור רפוי, קמטים, כתמים, יובש ועור מחוספס. את הפילינג יבצעו הרופא או הקוסמטיקאית. אם את נוטלת תרופה נגד אקנה, אם עברת טיפול כירורגי, אם יש לך פצעים בעור, אם יש לך נקודות חן חשודות, אם את אלרגית למכשיר הפילינג, אם יש לך הרפס ותופעות חריגות, חשוב להתייעץ עם הרופא לפני תחילת הטיפול. 

יתרונות פילינג בינוני

הפילינג הבינוני נעשה עם חומצות אלפה הידרוקסי ובמשך חמישה טיפולים בהפרש של שבועיים בין מפגש למפגש. הפילינג הבינוני יעלים את הקמטים הקטנים מתחת לעיניים, ייתן לחות לעור יבש, יילחם בתהליך ההזדקנות הטבעי של העור, יילחם בקמטים שנוצרו בעקבות נזקי השמש, יכחיד צלקות, יילחם בענייני גיל ותורשה, יטשטש כתמים כהים, נמשים, ויחזיר גמישות שאבדה.   

פילינג כימי ומכני

פילינג כימי ופילינג מכני משתנים בהתאם לעומק החדרת החומר לעור. יש פילינג קל ופילינג בינוני המותאמים לכל מטופל ומטופלת. העור מתקלף באמצעות החומר הכימי ומעודד צמיחה של סיבי קולגן אחרים. העור המתקבל יפה, אחיד וחלק. הפילינג הקל מיועד לעור צעיר ומעלים בעיות פיגמנטציה קלות. תהליך הקילוף אינו כואב, מעט צורב, אך אחרי שבוע העור חוזר לשגרה וגם אתם. בין טיפול לטיפול יש להשתמש בקרמים שהקוסמטיקאים ימליצו לכם עליהם. פעם בשנה חשוב לחזור על פילינג שטחי כדי לשמר את הפילינג הבינוני. 

לטשטש סימני זקנה

פילינג בינוני מסייע בעיקר בטשטוש סימני זקנה, נזקי שמש וצלקות. אין צורך בהרדמה. משתמשים בריכוז גבוה של תמיסות שונות כאשר אחרי שבוע בדיוק העור חוזר לגמישותו הטבעית. התהליך משתנה ממטופל אחד לאחר, ויש שמשלבים מספר סוגי פילינג למען עור חלק יותר. רופאים מומחים דואגים להשתמש בפילינג שאינו גורם חוסר נוחות למטופל ואינו גורם גירוי כלשהו. 

מרקם חדש ויפהפה

החומר חודר עמוק ומחדש את התאים המתים. כך מתקבל מרקם יפהפה, גמיש, בוהק, בפנים, בצוואר, בחזה. האדמומיות שהפנים יעטו על עצמם יחלפו אחרי יממה. העור נצבע לבן, הופך אדום וחוזר לעצמו אחרי שבוע ימים. בשבוע הנ"ל חשוב לנוח בבית ולהמתין בסבלנות לשינוי המיוחל שיפתיע אתכם לטובה.