פילינג קל

פילינג קל לכתמים, לקמטים ולבעיית פיגמנטציה קלה

מהו פילינג קל?

פילינג קל כשמו כן הוא פילינג עדין ושטחי שמחיה את העור. זהו טיפול משמר לפילינג בינוני ועמוק. הפילינג הוא פעולה שיוצרת כוויה שטחית בעור המתקלף. כשיש בעיית פיגמנציה קלה, כתמים עדינים וקמטים, סוג הפילינג הקל הוא הנכון לטיפול אשר כולל מריחת קרם הכוללת חומצה גליקולית וחומרים נוספים הנמצאים במסכות פנים שונות הקיימות בשוק. 

תרומת הפיליניג

התחושה צורבת במקצת לאחר טיפול הפילינג, אך היא חולפת עם הסרת החומר. העור שנעשה אדמומי לאחר הטיפול  והאדמומיות על הפנים חולפים כעבור יומיים. קילוף העור, דהיינו קילוף שכבת העור החיצונית (אפידרמיס) מתחיל שעות מספר אחרי מריחת החומר. לאחר מספר טיפולי פילינג קל הפיגמנציה שאיננה אחידה- מיטשטשת. מעבר לכך הפילינג תורם לעור יבש. כל גבר ואישה מעל גיל 30 צריכים לעבור פילינג קל בגלל נזקי השמש שאליה אנחנו נחשפים במהלך החיים. את התוצאות הסופיות של הפילינג רואים אחרי שלושה ימים. 

טיפול נגד אקנה

אין צורך לבצע פעילויות נוספות לאחר קילוף העור. הטיפול פשוט וללא תופעות לוואי, ולכן מתאים כמעט לכל אחד. גם אם אתם סובלים מאקנה, פילינג קל הוא חלק מהטיפול היעיל ביותר לעניין. אין ספק כי עור איכותי וחלק הוא חלק מן המראה החשוב לכולנו, ולכן הפילינג הוא חלק אינטגרלי מהטיפול האסתטי ההכרחי בכל גיל. הפילינג הקל שהוא קילוף כימי של העור משדרג את המראה לכל גבר ולכל אישה ולא מומלץ לפסוח על נפלאותיו. כל רופא עור מבין כי לא תמיד צריך יותר מקילוף שטחי של העור כדי לשפר את המראה שלו. 

בחירת קוסמטיקאית מדופלמת

כמובן, יש מצבים שבהם פילינג קל לא יהיה יעיל ויידרש לכם הרבה יותר מכך. חשוב להתייעץ עם הרופא ולהגיע לקוסמטיקאית שקיבלתם עליה המלצות. עור הפנים הוא הדבר החשוף ביותר בגופנו ולא הייתם רוצים להפקיד את עורכם בידיה של קוסמטיקאית שאיננה מקצועית בתחומה. חשוב ביותר כדי להימנע מכתמים גם בעתיד, לא להיחשף רבות לשמש. הנזקים שלה נצפים לאורך זמן ולא תמיד במידי.