לק ג'ל בראשון לציון

לק ג'ל - לנשיות אסתטית ומטופחת

אם האסתטיקה היא נר לרגלייך...

ציפורניים מטופחות הן חלק מהטרנד הלוהט של כל אישה שהאסתטיקה היא נר לרגליה. מעוניינת להיות עם ציפורניים יפות בלי קילופי לק מיותרים? שימוש בג'ל לק יחזיק על ציפורנייך מעמד לאורך שלושה שבועות שבהם לא תזדקקי למריחת לק כל יומיים ולמריחת לק בצורה לא מושלמת ולא מקצועית לרוב, שהרי גם אם לא נדרש תואר ראשון למריחה, נדרשת מריחה מדויקת וברמה גבוהה שרוב הנשים לוקות בה עצמאית. 
מניקור ומריחת לק חלק מסמל הנשיות המטופחת

נשיות נמדדת במניקור, בפדיקור, בתסרוקת יפה ומסודרת וגם בציפורניים. ג'ל לק כבש את העולם ולא רק את ישראל. אין צורך בבניית ציפורים. אין צורך במריחת לק חובבנית. הלק בחצי שעה מוכן על ידייך ואת מדוגמת יוצאת מן המכון לקראת היום הבא. הג'ל לק הוא ציפוי שמתקשה על הציפורן. הוא מבריק ועדין, קיים בצבעים שונים ואף בצבעים מתחלפים בו בזמן. כשקר הצבע יכול להיות כהה וכשחם הוא מתבהר. העמידות של הג'ל מרשימה במיוחד והופכת את חיי הטיפוח קלים גם עבורך. 

מראה בוהק ונוח לשימוש

העוסקת בציפורניים מורחת לך ג'ל לק בדיוק כמו שמורחים לק רגיל. המראה בוהק, הברק נותר כפי שהוא, את יכולה לנקות את הבית, לשטוף את הרצפה, להדיח את הכלים בלי לחשוש  ממריחת לק או מהתקלפותו. פשוט ונוח לשימוש. בימינו רבים ורבות מעניקות פינוק באמצעות שימוש בג'ל לק- הציפורן לא נשברת, לא נחלשת ולא נהרסת כפי שעלול להתרחש בבנייה, אלא מעוצבת יפה לאורך תקופה ובכל שלושה שבועות עד חודש תוכלי להחליף את הצבע ולבחור צבע אחר: כהה יותר או בהיר בהתאם למצב הרוח שלך. 

זהירות: התמכרות!

שימי לב כי מכונים שונים עובדים היום עם הג'ל לק המבוקש עבור נשים שרוצות להיות מטופחות ויפות בלי להשקיע זמן רב. אם לא התנסית, כדאי להתחיל. תמיד תוכלי לבחור להמשיך בבניית ציפורניים או במריחת לק בדרך המסורתית. אזהרה: מי שמתחילה עם הג'ל מתמכרת לו בשל ההבנה שהוא משדרג את שגרת היופי והאסתטיקה שחשובה לרובנו הנשים המבינות שציפורניים נראות לעין ולכן חייבות להיות מטופחות בכל רגע נתון ביום ובליל.

לק ג'ל בראשון לציון

אם פעם מריחת לק הייתה עבודה קשה ומורכבת שצריך לחזור עליה אחת ליומיים שלושה, היום באמצעות הלק ג'ל, התהליך הפך להיות פשוט מהרגיל. הלק ג'ל הפך לסמל הנשיות ובזכות היתרונות הרבים של חומר זה, העבודה איכותית יותר ומחזיקה לאורך זמן רב. אם את מחפשת לק ג'ל בראשון לציון, הנה כמה מהשאלות שבטח תשאלי את עצמך.

מה זה בכלל לק ג'ל?

לק ג'ל, כמו מריחת לק רגיל, הוא ציפוי הציפורניים שלנו בצבע. ההבדל העיקרי בין לק ג'ל לבין לק רגיל הוא שלק ג'ל עשוי מחומר חזק יותר, עמיד יותר, מבריק יותר ובעל נראות יפה יותר. לק ג'ל מורכב מג'ל טהור ודרך השמתו היא שונה מהדרך בה שמים לק רגיל.

איך עושים לק ג'ל?

תחילה, יש צורך לחטא את הידיים של הלקוחה על מנת שהטיפול יהיה סטרילי. לאחר מכן, יש צורך לשייף את הציפורניים של הלקוחה בעזרת פצירה עדינה, זאת על מנת שללק ג'ל יהיה בסיס טוב.
הקוסמטיקאית מעצבת את הציפורן, כך שהמשטח עליו היא תמרח את הלק ג'ל יהיה נקי וללא שאריות עור מיותרות. בנוסף לכך, היא תשתמש באבנים שונות או באפר על מנת להחליק את הציפורן ולנקות אותה.
אחרי שהציפורניים נקיות ומסודרות, הקוסמטיקאית תוסיף חומר שיקשר בין הלק ג'ל לציפורניים של הלקוחה, ומיד לאחר מכן היא תמרח את הלק ג'ל במקצועיות ובדיוק רב. הקוסמטיקאית תמרח כמה שכבות של לק ג'ל ולבסוף תמרח חומר סגירה שיוודא שהלק ג'ל יחזיק לאורך זמן רב.
לאחר סיום תהליך המריחה, הלקוחה תייבש את ידיה בעזרת מכונה המקרינה קרני UV, ואחרי 2-5 דקות הציפורניים יהיו מבריקות ויפות.
ישנן קוסמטיקאיות המוסיפות שמן הזנה בסוף התהליך. שמן זה תורם לחיזוקה של הציפורן ולפינוקה.

מהם היתרונות של לק ג'ל?

  • מחזיק לאורך זמן – בשונה מהלק הרגיל, שהיה מתקלף בקלות מהציפורן, לק ג'ל עשוי מחומר עמיד במיוחד ובזכות תהליך ההשמה שלו הוא מחזיק מעמד לתקופה של 3 עד 4 שבועות. לק ג'ל הוא עמיד ביותר ומחזיק מעמד גם כשהוא נתקל בחומרים אחרים כמו חומרי ניקוי וכו'.

  • התייבשות מהירה – בזכות הטכנולוגיה של קרני ה-UV, זמן ההתייבשות של הלק ג'ל הוא מהיר מהרגיל, מה שמקצר משמעותית את כל התהליך ההשמה שלו.

  • נראות – בזכות התרכובת הכימית של הלק ג'ל, אנו מקבלים רמת גימור מבריקה ביותר. הלק נשאר מבריק לאורך זמן ומספק לנו מראה יפה ואסתטי זמן רב לאחר הטיפול.

  • פחות תגובות אלרגיות – הדיווחים על תגובות אלרגיות שקורות כתוצאה מהשימוש בלק ג'ל נמוכים בהרבה מהדיווחים על תגובות אלרגיות כתוצאה מהשימוש בלק רגיל.
  • דוגמאות שונות – ניתן להשיג לק ג'ל במגוון רחב של צבעים, בדיוק כמו הלק רגיל. אך היתרון הבולט ביותר של הלק ג'ל, הוא שאפשר לייצר ולצייר עליו דוגמאות שונות ומרקמים שונים. כיום ישנם אלפי דוגמאות שונות ואפשר לצייר על הלק ג'ל כמעט כל דבר שנחשוב עליו.

האם זה נכון שלק ג'ל מחליש את הציפורניים?

למרות שמסתובבת שמועה שלק ג'ל מחליש את הציפורניים, התשובה היא ממש לא. לק ג'ל לא אמור להחליש את הציפורניים. לצערנו הציפורניים שלכן נחלשות רק עקב עבודה לא טובה של הקוסמטיקאית שלכן. כשמשייפים את הציפורן באופן אגרסיבי מידי או שמשתמשים בחומר המסה חזק מידי, הציפורניים נפגעות ונחלשות. אם תבחרו בקוסמטיקאית מקצועית, שיודעת כיצד לבצע את עבודתה, אין סיבה שהציפורניים שלכן יפגעו מתהליך הלק ג'ל. זאת כמובן במידה והציפורניים שלכן היו בריאות טרם הגעתכן לקוסמטיקאית.

האם יש צורך לעשות הפסקה בין טיפול לטיפול?

במידה והציפורניים שלכן במצב טוב ולא נוצרה בציפורן שום בעיה, אין סיבה להפסיק את הטיפול. אם הציפורן שלכן חלשה והג'ל כבר לא נתפס טוב כמו פעם, מומלץ לעשות הפסקה של שלושה חודשים בהם תמרחי מחזק שיתרום לשיקום הציפורניים שלך.

לציפורניים שלכן מגיע את הטוב ביותר

אירית אושר היא קוסמטיקאית מקצועית בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. אם אתן מחפשות לק ג'ל בראשון לציון, זו הכתובת שלכן. אצל אירית אושר תוכלו להבטיח לציפורניים שלכן את הטיפול הטוב ביותר, שישמור עליהן לאורך זמן וייתן להן את המראה היפה והמבריק ביותר.