חידוש העור

חידוש עור הפנים והגוף באמצעות שילוב טיפולים מתקדם

כאשר מדברים על תהליך של חידוש העור הכוונה היא לביצוע כמה פעולות או שיטות אשר שילוב נכון ביניהן ומותאם באופן נכון לעור הפנים שלכן, יתבטאו בשינוי ושיפור העור ולהשגת מראה עור מחודש, צעיר ורענן הרבה יותר משהיה קודם לכן.הטיפולים האלה נקראים גם טיפולי אנטי אייגינג – נוגדי הזדקנות טיפולים אלה מתאימים לנשים וגברים כאחד, בעיקר במצב שבו נראים בבירור קמטים ואזורים של עור זקן ומדולדל.

בקליניקות רבות שמעניקות טיפולי קוסמטיקה וטיפולים אסתטיים, ניתן גם לקבל טיפולים הקשורים בתחום של חידוש העור אבל רצוי מאוד לבחור מכון שבו קיימת התמחות בקוסמטיקה רפואית, מה שמצביע על רמה גבוהה יותר של היגיינה , שיטות טיפול וחומרים. אנו מזמינים אתכן להגיע אלינו לפגישה מקדימה על מנת להתאים לכן טיפול ייחודי וללמוד מהן טכניקות הביצוע של טיפולים אלה. אנו נסביר לכן על כל אפשרויות הטיפול הקיימות בשוק ומדוע דווקא נבחר ונמליץ לכן על אפשרויות מסוימות .

איך לבחור טיפול של חידוש העור

המושג חידוש העור כאמור, מתייחס למספר סוגי טיפולים השונים במהותם וייתנו כל אחד את ההשפעה שלו – לדוגמה ישנה השפעה שונה למשחות המעניקות אפקט מיידי, השפעה שונה למשחות המתאימות לטיפול יום יומי ארוך טווח ולעומת אלה, ישנן השפעות שונות לטיפול באמצעות המכשור המתקדם שלנו , אשר כל מכשיר מתמחה בשיטת טיפול שונה לדוגמה טיפול הידרדרמי בטכנולוגיה מתקדמת או מיצוק בלייזר הנותן תוצאות נהדרות. יש צורך באבחון מדויק של סוג העור לפני התחלת הטיפול דבר הנחוץ לזהות את המקומות הבעייתיים . 

במידה וידועות רגישויות לתכשירים או חומרים חשוב מאד ליידע את איש המקצוע המטפל אודותיהם על מנת להימנע מעגמת נפש או פגיעה בעור. יש לנו נסיון רב בטיפול בעור רגיש ואלרגטי כך או כך כדאי לשאול אודות טיפול ניסיוני בסדר גודל קטן יותר באזור נסתר על מנת לוודא שאין שלא תתקבל תגובה אלרגית בעור או שלא תתפתח תגובה כזאת במשך פרק הזמן שמיד לאחר הטיפול. לאחר שמוודאים שהחומרים מתאימים לשימוש ניתן לבצע את הטיפול של חידוש העור.

לסיכום

טיפול חידוש עור המתאים לגברים ונשים כאחד, מורכב מסדרת טיפולי חומרים בשילוב נכון עם מכשירים מתקדמים ובהתאמה מלאה לסוג עור הפנים והגוף המאובחן בקפידה לפני תחילת סדרת הטיפולים. יחד עם זאת תקבלו גם תכשירים מעולים לשימור התוצאות לטווח ארוך, ליישום בבית .